15 lat doświadczenia

  w skrawaniu i obróbce metali

  Ponad 15 lat doświadczeń z zakresu obróbki skrawaniem elementów stalowych. Rozwinięty park maszynowy gwarantuje pełne dostosowanie do potrzeb Klienta indywidualnego oraz instytucjonalnego.

  Firma Obro-Janstal


  Obro-Janstal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. jest spółką rodzinną założoną w latach 90tych XX wieku, łącząca w swojej działalności doświadczenie jej założycieli z potencjałem, energią i wiedzą kolejnego pokolenia silnie zaangażowanego w jej rozwój.

  Firma od początku istnienia świadczy usługi w zakresie obróbki skrawaniem elementów stalowych, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

  Ponad 15 lat doświadczeń w branży stalowej pozwoliło nam poszerzyć zakres prowadzonej działalności, dzięki czemu dziś jesteśmy ekspertami w produkcji wszystkich typów haków cięgłowych, cięgieł widłowych, sworzni resorowych, sworzni hamulcowych oraz szerokiej gamy podzespołów do wagonów towarowych oraz lokomotyw.

  Dzięki przywiązaniu do najwyższej jakości świadczonych usług zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów, które zaowocowało uzyskaniem w dniu 21 września 2012 roku tytułu uznanego przez PKP CARGO S.A. producenta wyrobów.

  Profesjonalizm i elastyczność, a także wyspecjalizowany park maszynowy pozwalają nam dostosować ofertę świadczonych usług zarówno do potrzeb klienta indywidualnego, jak i instytucjonalnego.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W razie jakichkolwiek pytań o indywidualne realizacje prosimy o kontakt.

  Klienci
  Współpraca